Almanacka

 november 2020 
441sön
» Unghundskurs 17:00 - 19:30
» Valpkurs 10-12
» Valpkurs 4 14:00 - 16:00
Allhelgonadagen
452mån
» Valpkurs 17:30 - 19:30
Tobias
3tis
» Nose Work steg 1 kl 18.30 - 20.00
Hubert, Hugo
4ons
» Klicker Nybörjarkurs kl. 16:30-17:30
» Valpkurs 18:00 - 20:00
Sverker
5tor
» Rallylydnad tematräning 9-11
» Styrketräning/cirkelträning kl 18.30- 19.30
Eugen, Eugenia
6fre
» Allmänlydnad 16.30-18
 Gustav Adolfsdagen
Gustav Adolf
7lör
» Elin Privat 16-18
» Freestyle Grundkurs 13-15
» Tematräning Nose Work kl 10-12. Ansv. Cristin
Alla helgons dag
Ingegerd, Ingela
8sön
» Passivitetskurs 14:00 - 15:00
» Valpkurs 4 15:30 - 17:30
» Valpkurs deluxe 11:00 - 12:30
Vendela
469mån
» Inkallning 18:00 - 19:30
Teodor, Teodora
10tis
» Nose Work steg 1 kl 18.30 - 20.00
Martin, Martina
11ons
» Unghundskurs deluxe 18-20
Mårten
12tor
» Allmänlydnad 16.30-18
» Doga kl 18.30- 19.30
Konrad, Kurt
13fre
» Valpkurs 3 17:00 - 19:30
Kristian, Krister
14lör
» Helena W 10:00 - 11:30
» Vardagshantering 13-14.30
Emil, Emilia
15sön
» Game of fun 15:30 - 17:30
» Rädda hundar 18-19:30
» Tematräning freestyle 10-12
» Ullis privatkurs 13-15
Fars dag
Leopold
4716mån
» Agility 17:30 - 19:30
Vibeke, Viveka
17tis
» Nose Work steg 1 kl 18.30 - 20.00 start
Naemi, Naima
18ons
» Pia privatlektion. 10-11.30
» Valpkurs 18:00 - 20:00
Lillemor, Moa
19tor
» Emma J 10-11
» Styrketräning/cirkelträning kl 18.30- 19.30
» Valpkurs start nr 5 16:30 - 18:00
Elisabet, Lisbet
20fre
» Allmänlydnad 16.30-18
» Helena W 11:30 - 13:00
Pontus, Marina
21lör
» Freestyle Grundkurs 13-15
» Instruktörsmöte 10-12
Helga, Olga
22sön
» 10:00 3 15:00 Pia och Ullis planering
» Valpkurs 4 15:30 - 17:30
Cecilia, Sissela
4823mån
» Agility 17:30 - 19:00
Klemens
24tis
» Nose Work steg 1 kl 18.30 - 20.00
» Pia privatlektion kl 10-11.30
Gudrun, Rune
25ons
» Tävlingspsykologi 18-19:30
Katarina, Katja
26tor
» Allmänlydnad 16.30-18
» Doga kl 18.30- 19.30
Linus
27fre
» Valpkurs 3 17:00 - 19:30
Astrid, Asta
28lör
» Tematräning styrka kl 10-11.30
Malte
29sön
» Cristin städ 12:00 - 15:00
» Styrelsemöte budget 10:00 - 12:00 Onlinemöte
» Trickskurs 16:30 - 18:00
» Unghundskurs 18:30 - 20:00
Sune
4930mån
» Agility 17:30 - 19:00
Andreas, Anders

 

paw