Almanacka

 september 2020 
361tis
» Nose Work steg 1 kl 18.30 - 20.00
Samuel
2ons
» Klicker Nybörjarkurs kl. 16:30-17:30
Justus, Justina
3tor
» Balansboll kl 18.30- 19.30
Alfhild, Alva
4fre
» Ullis privatkurs 16-18
Gisela
5lör
Adela, Heidi
6sön
» Game of fun 15:30 - 17:30
» Passivitetskurs 14:00 - 15:00
» Privatkurs Ullis 11-13
Lilian, Lilly
377mån
» Valpkurs 17:30 - 19:30
Regina, Roy
8tis
» Nose Work steg 1 kl 18.30 - 20.00
Alma, Hulda
9ons
» Klicker Nybörjarkurs kl. 16:30-17:30
» Privatkurs Ullis 18-20
Anita, Annette
10tor
» Styrketräning/cirkelträning kl 18.30- 19.30
Tord, Turid
11fre
» Allmänlydnad 16.30-18
» Möte med SVT Ullis 13-15
Dagny, Helny
12lör
» Massage kl 15-17
» Tematräning Agility kl. 10-11.30
Åsa, Åslög
13sön
» Emma J - Nosework 18-20
» Kantarellkurs 10-11:30
» Privatkurs Ullis 12-15
Sture
3814mån
» Inkallning 18:00 - 19:30
Ida
15tis
» Nose Work steg 1 kl 18.30 - 20.00
Sigrid, Siri
16ons
» Klicker Nybörjarkurs kl. 16:30-17:30
» Unghundskurs deluxe 18-20
Dag, Daga
17tor
» Allmänlydnad 16.30-18
» Balansboll kl 18.30- 19.30
Hildegard, Magnhild
18fre
» Sektionsmöte Rally 17:00 - 19:00
Orvar
19lör
» Tematräning Nose Work kl 10-12. Ansv. Cristin
Fredrika
20sön
» Drag 16-18
» Emma J - Nosework 18-20
» Rallylydnad tematräning 10-12
» Rädda hundar 14:00 - 15:30
Elise, Lisa
3921mån
» Valpkurs 17:30 - 19:30
Matteus
22tis
» Nose Work steg 1 kl 18.30 - 20.00
Maurits, Moritz
23ons
» Klicker Nybörjarkurs kl. 16:30-17:30
» Tävlingspsykologi 18-19:30
Tekla, Tea
24tor
» Styrketräning/cirkelträning kl 18.30- 19.30
Gerhard, Gert
25fre
» Allmänlydnad 16.30-18
Tryggve
26lör
» Rally - grundfärdigheter kl 9 - 12
» Tematräning styrka kl 15.30-17
» Vardagshantering 13-15
Enar, Einar
27sön
» Kantarellkurs 12:00 - 13:30
» Styrelsemöte 10:00 - 11:30
» Trickskurs 16:30 - 18:00
Dagmar, Rigmor
4028mån
» Inkallning 18:00 - 19:30
Lennart, Leonard
29tis
» Nose Work steg 1 kl 18.30 - 20.00 start
Mikael, Mikaela
30ons
» Klicker Nybörjarkurs kl. 16:30-17:30
» Unghundskurs deluxe 14-16
Helge

 

paw